Przygotowania do rundy wiosennej 2018

Po przerwie zimowej powoli wracamy do treningów . Drużyna seniorów trenera Michała Brachmańskiego swoje przygotowania rozpocznie już w najbliższy piątek 12 stycznia o godz.17.30 na boisku .Na tym treningu zawodnicy dowiedzą się o terminach  dalszych zajęć . Na pewno od 16 stycznia do końca lutego w każdy wtorek treningi będą odbywać się na sali szkoły podstawowej w Nędzy w godzinach 17.30-19.00. Jest już także ustalona pełna lista sparingpartnerów którą już niebawem poznają wszyscy zainteresowani.

Do zajęć wracają również nasi młodsi zawodnicy trenera Darka Badury . Trampkarze młodsi i Orliki spotkają się na treningu już w poniedziałek 8 stycznia o godz, 17.00 na sali szkoły w Górkach  . Harmonogram dalszych treningów zostaną podane później. W sobotę 13 stycznia zawodnicy z roczników 2006,2007 , 2008 wyjeżdżają  do Radlina na mecz sparingowy z drużyną Górnika Radlin. Mecz odbędzie na sali gimnastycznej o godz.14.00.

Od tygodnia trenują również nasi najmłodsi .

Żaki trenera Mateusza swoje zajęcia mają w każdy wtorek i piątek o 17.00 na sali szkoły w Górkach .

Skrzaty trenera Arka swoje zajęcia mają co tydzień w piątek lub sobotę o czym informowani są na bieżąco rodzice drogą smsową . Obie grupy w najbliższą sobotę 13 stycznia również wyjeżdżają do Radlina aby od godz.15.30 rozegrać mini turniej piłkarski.

 


Komentarze z facebook

Dodaj komentarz

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>