Udane weekendowe granie .

W ciągu weekendu okazje do zaprezentowania się miały prawie wszystkie drużyny naszego klubu . Jedynie ekipa orlików swój mecz rozegra jutro o godz.17.00 w Krzyżkowicach .

Już w piątek swój mecz wyjazdowy rozegrali nasi trampkarze młodsi . Na ciężkim terenie Unii Racibórz uzyskali cenny remis 5-5 .

W sobotnie przedpołudnie na naszym obiekcie odbył się turniej Żaków młodszych gdzie nasi zawodnicy mieli okazje zaprezentować się na tle drużyn LKS Tworków i UKS Ikar Racibórz . Chłopcy zebrali kolejne doświadczenia które będą procentowały w późniejszym czasie .
Film autorstwa Wojtka Marszołka
https://www.youtube.com/watch?v=Ak7ZiHIltO4

DJI_0021 DJI_0023
DJI_0027
DJI_0042
DJI_0045
DJI_0047
DJI_0049
DJI_0054
DJI_0058
DJI_0059

W sobotnie popołudnie swój mecz na szczycie rozegrali seniorzy . Pokonali lidera KS Stal Kuźnia Raciborska na ich terenie w stosunku 1-2 i po kilku tygodniach wrócili na sam szczyt tabeli. Bramki w tym spotkaniu strzelili , nasz kapitan Łukasz Czerny a także najlepszy strzelec Mateusz Jureczko .

Dzisiaj natomiast nasi juniorzy starsi którzy również dzielą i żądzą w swojej grupie podejmowali LKS Zabełków . Mecz zakończył się wynikiem 5-0 po 4 bramkach Dawida Szulika i jednej Michała Neuhofa. Nie było by w tym nic dziwnego gdyby nie fakt że spotkanie trwało 20 minut po których to sędzia zakończył mecz z powodu zdekompletowania zespołu gości .

Brawo ! Weekend bardzo udany a jeżeli Orliki jutro potrzymają swoją zwycięską passą można powiedzieć że wyśmienity. I oby tak już do końca .


Komentarze z facebook

Dodaj komentarz

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>