Relacja z meczu w Pawłowie

Mecz Górki Śląskie – Pawłów zakończył się zwycięstwem drużyny  z Pawłowa 4-3. Był ciekawym, pełnym emocji widowiskiem. Pierwsza połowa zakończyła się remisem (1-1). Druga  to była zawzięta rywalizacja. Już po kilku minutach drużyna z Górek zdobyła przewagę (2-1), co było powodem radości przybyłych na mecz kibiców. Radość trwała dopóki przeciwnicy nie strzelali gola.A potem w ciągu pięciu minut padły aż  3 bramki. Dwie w wykonaniu piłkarzy z Pawłowa i wyrównująca dla Górek. Podczas gry jeden z naszych został kontuzjowany, życzymy mu szybkiego powrotu do zdrowia. Remis miał już być wynikiem końcowym, gdy nagle pięknego gola zafundowali sobie gospodarze. Trochę szkoda, bo nasi piłkarze dali z siebie naprawdę wiele ?