Koziołki wypunktowane Juri z hattrickiem, Bytom z bramką sezonu !
LKS GÓRKI ŚLĄSKIE – LKS RUDA KOZIELSKA 4-0 (1-0)

bramki : Jureczko Mateusz – 3 , Bytomski Kamil

skład :
Mazurek Andrzej – Merkel ( 40 Napora D.) – Napora Sz. – Rek – Bytomski – Pytel – Łukoszek – Czerny – Andrzejczak ( 82 Flut ) – Jureczko Marcin – Jureczko Mateusz ( 88 Zamęcki )
rez: Gacka – Mazurek Arek – Hamerski
W sobotni wieczór na boisko wybiegły ekipy gospodarzy a także piłkarze LKS Ruda Kozielska . Spotkania między tymi zespołami jak zwykle obfitują w walkę na całym boisku oraz emocje . Tak było i tym razem ponieważ trzeba przyznać że od samego początku popularne ” Koziołki ” postawiły poprzeczkę bardzo wysoko. Górki od samego początku przyczajone czekały na swoje szansę raz po raz odpierając napór gości . Największe zagrożenie pod bramką Mazurka występowało po stałych fragmentach gry i wrzutkach w pole karne . Defensywa gospodarzy po raz pierwszy jednak w tym sezonie pokazała jak skutecznie bronić i nie pozwalała na wiele . Cierpliwość gospodarzy została nagrodzona około 20 minuty kiedy po jednej z kontr Juri znalazł się w sytuacji sam na sam z bramkarzem i zachowując zimną krew wpakował piłkę do bramki . Tego samego kilka minut później zabrakło jego młodszemu bratu Marcinowi kiedy po błędzie bramkarza przestrzelił nad poprzeczką . Do przerwy wiec 1-0 . Po zmianie stron i wprowadzeniu w życie kilku wytycznych trenera Brachmańskiego zespół Górek jak wytrawny bokser punktował gości z Rudy Kozielskiej . Najpierw po szarży Pawła Łukoszka i kapitalnym dośrodkowaniu, Juri z najbliższej odległości podwyższa wynik głową a kilka minut później staje ponownie oko w oko z tormanem Koziołków i znowu jest lepszy zdobywając tym samym Hattrika . Ambitnie walczący zielono- żółci dokonywali kolejnych zmian rzucając wszystko co mogli do boju łącznie z niezniszczalnym Zigom . Wtedy to na strzał z okolic połowy boiska zdecydował się Kamil Bytomski a afekt był taki że byliśmy świadkami przepiękniej bramki . To był przysłowiowy gwóźdź do trumny i koniec meczu . Stąpamy twardo po ziemi i wiemy że dobrze nam idzie ale znamy też swoje słabości które musimy pokonywać . Mamy swój cel punktowy który wyznaczył trener i zbliżamy się do niego bardzo szybko, co cieszy .Cała drużyna zagrała dobry mecz i za to należą im się brawa . Kolejne 3 pkt i zero z tyłu. Czego chcieć więcej ? Za tydzień wyjazdowy mecz z Naprzodem Krzyżkowice i oby po powrocie humory były równie dobre .